Doplňky regálů BETA

Kovové regály BETA od společnosti KREDO - Regály s.r.o. lze doplnit o následující součásti, které zvyšují užitnou hodnotu regálů.

Pojízdná otočná kolečka na regály – Regály na kolečkách

Můžete mít i regály na kolečkách. Jedním z doplňků na regály jsou totiž pojízdná otočná kolečka. Lze je přišroubovat na současně vyráběné stojiny od společnosti KREDO - Regály s.r.o.

Regály na kolečkách – využití regálů

Otočná pojízdná kolečka je možné snadno přimontovat na kovové regály. Regály na kolečkách slouží pro:
  • převoz skladovaného zboží, materiálu bez nutnosti jeho překládání;
  • archivace a skladování;
  • efektivnější využití skladovacího prostoru.

Kovové regály na kolečkách šetří prostor skladu

Regály na kolečkách lze stavět těsně vedle sebe nebo za sebou, jedná se o obdobu pojízdných regálů, čímž se zmenší skladový prostor pro manipulaci a zvětší se prostor pro ukládání nebo archivaci. Pro zajištění stability pojízdných regálů doporučujeme montovat kolečka na regály k regálům o max. výšce 2000 mm a hloubce min. 400 mm. Regály musí být vždy osazeny min. dvěma kolečky s brzdou. Každé jedno kolečko má nosnost 200 kg. Při použití koleček na regál je nosnost regálové police max. 100 kg. U pojízdných regálů lze police při montáži otočit a používat jako plechové vaničky. Zboží tak bude při manipulaci bezpečněji uloženo. Police je opatřena chráničem ostré hrany. Vyrábíme kvalitní kovové regály na kolečkách. V případě jakýchkoliv dotazů týkajících se poptávky na regály na kolečkách nás kontaktujte.

Doplněk na regály do garáže, domácnosti i skladů - Výztuha police

Doplňky regálů - Doplněk na regály do garáže, domácnosti i skladů - Výztuha police Doplňky regálů - Doplněk na regály do garáže, domácnosti i skladů - Výztuha police

Do spodní vnitřní části police lze vložit výztuhu, která zvýší pevnost police. Výhodné pro nerovnoměrné zatížení. např. je-li police zatížena pouze uprostřed. Výztuha může být v pozinku i laku. V případě rozměru police větší než Š1000 a H450 je výztuha už součástí police. Rovněž police Š1000 x H750 mm má již výztuhu.

Zaplechování boků a zad regálů – zaplechované regály

Doplňky regálů - Zaplechování boků a zad regálů – zaplechované regály

Boky i záda regálů lze zaplechovat pomocí plechových formátů, které se vkládají při montáži mezi stojiny a police regálů. Formáty jsou pozinkované nebo lakované v barevném provedení šedá RAL7040 nebo bílá RAL9003.

Boční opěra na regály – např. pro archivní regály

Doplňky regálů - Boční opěra na regály – např. pro archivní regály

Mezi doplňky patří i boční opěry na regály. Mezi stojiny boků regálů lze našroubovat opěry, které zamezují vypadávání nestabilního zboží, např. šanonů nebo jiného materiálu. Lze je aplikovat do regálů libovolné hloubky. Boční opěra je pouze v lakovaném provedení.

Plechový dělič – nejen na archivní regály

Doplňky regálů - Plechový dělič – nejen na kovové archivní regály

Polici regálu lze doplnit o plechový dělič, který lze umístit na libovolné místo šířky police. Zabraňuje padání dokumentů, šanonů, příp. odděluje skladované zboží. Výška 230 mm, hloubka 300 mm.Provedení pozink i lak.

Okrasné šrouby na kovové regály – šrouby s čočkovou hlavou

Doplňky regálů - Okrasné šrouby na kovové regály – šrouby s čočkovou hlavou

Klasické šroubové spoje s použitím šestihranných šroubů lze obměnit pomocí vzhlednějších pozinkovaných inbus šroubů s čočkovou hlavou (inbus č. 5).

Šatní tyč pro kovové regály

Doplňky regálů - Šatní tyč pro kovové regály

Regály nemusí obsahovat pouze police, ale i šatní tyč. Kovové regály s šatní tyčí jsou vhodné do vnitřních prostorů. Šatní tyč dodáváme v barvě police. Trubka má průměr 20 mm. Šatní tyč je vložena do vnitřní spodní části police.

Rektifikační podložka

Doplňky regálů - Rektifikační podložka

V případě podlahových nerovností lze regál vyrovnat pomocí rektifikačních podložek, které se vkládají pod patku stojiny – mají výšku 5mm.